مبل آرکانا

طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.
طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.
طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.

تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل راحتی در مبل آرکانا توسط متخصصان حرفه‌ای و نیروهای مجرب انجام می‌گیرد. استادکاران ما بعد از بررسی مبل و شناسایی قسمت‌های فرسوده و خراب اقدامات لازم را جهت تعمیر مبلمان‌ها انجام می‌دهند. از جمله این اقدامات می‌توانیم به تعمیر کلاف، تعویض اسفنج و فوم و همچنین تعویض رویه‌های مبل اشاره کرد.

استفاده از مبل‌های راحتی در بین اغلب خانه‌ها رایج بوده و بیشتر خانواده‌ها از آن استفاده می‌کنند. مبلمان‌های راحتی، ظاهری ساده داشته و اغلب آن‌ها از یک روکش ساده، بالشتک و نشیمنگاه‌های نرم تشکیل شده اند.

به دلیل استفاده‌های مداوم، نسبت به سایر مبلمان‌ها، بیشتر در معرض خرابی و فرسودگی هستند. همانطور که متوجه شدید، این بخش از سایت به تعمیر مبلمان راحتی در مبل آرکانا اختصاص داده شده است. مبل آرکانا در زمینه تعمیر مبل و فروش مبلمان کلاسیک فعالیت می‌کند.

برای آشنایی با خدمات تعمیر مبل راحتی در آرکانا، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

تعمیر مبل راحتی

مبل راحتی به چه نوع مبل‌هایی، مبل راحتی گفته می‌شود؟

بهتر است قبل از آنکه به توضیح تعمیر مبل راحتی بپردازیم، به سوال فوق پاسخ دهیم.

به طور کلی مبل راحتی به دو مدل زیر تقسیم بندی می‌شوند:

  • مدلی که کاملا راحت بوده و برای اوقات استراحت بسیار نرم و کاربردی هستند.
  • و دیگری نیمه راحتی می‌باشد که تقریباً می‌توان گفت تا حدی رسمی ‌است و برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل از مبل‌ها طراحی‌های بسیار زیبایی دارند که از پارچه‌های متنوعی استفاده می‌کنند.
    تعمیر مبل راحتیدر صورتی که توسط افراد با تجربه انجام شود، می‌تواند یکی از به صرفه‌ترین و کم هزینه‌ترین روش‌ها به جای تعویض مبل باشد که تنها با چند اقدام می‌توانید دوباره زیبایی و استحکام به مبل خود ببخشید و تا مدت زیادی از آن استفاده نمایید.

تعمیر مبل راحتی؛ روش‌های تعمیر مبل راحتی

 

همانگونه که گفتیم تعمیر مبل‌های راحتی نسبت به سایر مبل‌ها آسان‌تر می‌باشد. اگر بعد از فرسودگی و خرابی مبلمان راحتی بین تعویض یا تعمیر آن‌ها شک دارید، پیشنهاد ما تعمیر آن‌ها است. تنها کافی است که هزینه تعمیرات مبل راحتی را با هزینه خرید مجدد آن مقایسه کنید، متوجه منظورمان خواهید شد.

در مبل آرکانا از دو مدل تعمیر مبل راحتی استفاده می‌گردد:             

  • روش اول اینگونه است که در ابتدا شما یک مرکز معتبر در زمینه تعمیر مبل مراجعه کرده و سپس با تعیین بودجه و محاسبات هزینه‌های احتمالی، اقدام به تعمیر آن می‌کنید. اغلب شرکت‌ها بصورت شخصی مبل‌ها را بعد از تعمیر به منازل باز می‌گردانند.

  • در روش دوم این کار توسط خود شما و در منزل انجام می‌گیرد. توجه داشته باشید که این کار ساده نیست! تعمیر رویه کوبی مبل، تعویض پایه یا حتی تعویض اسفنج‌های مبل از جمله مراحلی هستند که نیاز به تخصص و تجربه دارد. در صورت عدم تخصص کافی، مطمئنا نتیجه جزء شکست نخواهد بود. این موضوع می‌تواند به مبل‌ها آسیب جدی وارد کرده و آن‌ها را برای همیشه از رده خارج کند.

تعمیر رویه مبل راحتی و دسته‌های آن

از جمله مهم‌ترین مشکلات و خرابی‌های مبلمان راحتی می‌توان به خرابی رویه‌ی مبل اشاره کرد. در صورت خرابی این قسمت، رویه آن به طور کامل جدا شده و با رویه جدیدی جایگزین می‌گردد. از دیگر مشکلات آن می‌توان خراب شدن پشتی‌ها یا فنر بندی مبل اشاره کرد. در این صورت نیز مواد درون آن خارج شده و سپس با مواد جدیدی جایگزین می‌گردد. تعمیر فنر مبل راحتی کار نسبتا دشواری است و باید توسط متخصصین تعمیر مبل انجام گردد.

تعمیر دسته‌ های مبل راحتی از رایج‌ترین اقداماتی که در جهت نوسازی مبل‌ها انجام می‌گیرد. همانطور که می‌دانید اغلب افراد به عنوان بالشت از این قسمت استفاده کرده و برای مدت طولانی بر روی آن می‌خوابند. این موضوع موجب فرو نشستن و خراب شدن فوم‌های درون آن‌ها می‌گردد.

در میان تعمیرات مبل راحتی، رنگ کاری از دیگر آن‌ها راحت‌تربوده و به راحتی در خانه قابل انجام است. همانطور که بارها نیز به آن اشاره کرده ایم، مبلمان‌ها یکی از ابزارهای زینتی منازل هستند. کوچکترین مشکل یا ناهمانگی در آن‌ها به چشم آمده و موجب کاهش زیبایی محیط می‌گردد.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که ساده‌ترین تعمیرات را بدون هماهنگی یا نظر متخصصان تعمیر مبل انجام ندهید. شما می‌توانید با مراجعه به مبل آرکانا و شرح مشکلات مربوطه، از مشاوره کارشناسان ما بهره مند گردید.

تعمیرات مبل راحتی با مبل آرکانا

در مبل‌های راحتی هدف اصلی بر راحتی و انتقال حس آرامش به مخاطبان بنا شده است. به همین دلیل در این نوع مبلمان‌ها ظرافت و طراحی کمتری به چشم می‌خورد. اگر مبل‌های راحتی را با مبل‌های استیل مقایسه کنید، متوجه این موضوع خواهید شد. مبل‌های استیل دارای تاج‌ها و دسته‌های ظریف با منبت کاری‌ها نقش‌های باشکوه هستند. کاهش ظرافت در مبل‌های راحتی موجب کاهش هزینه تعمیر آن‌ها نیز می‌گردد.

تعمیرکاران و متخصصان ما در مبل آرکانا این قول را به شما می‌دهند که مبلمان‌های راحتی شما را با کمترین هزینه و زمان، با بالاترین کیفیت در اسرع وقت خدمتتان ارائه کنند. مطمئن باشید که با تعمیر مبلمان راحتی، با یک دست مبل راحتی مواجه خواهید شد.

گام اول و مهم در تعمیر مبلمان، بررسی کلاف‌های آن‌ها است. در مبلمان‌های راحتی نیز این موضوع باید بررسی گردد. به خاطر داشته باشید که بررسی کلاف توسط شما امکان پذیر نیست. بخصوص در مبلمان راحتی که کلاف آن در زیر پارچه پنهان شده است.

برای بررسی و تعمیر کلاف مبل راحتی در ابتدا پارچه آن برداشته و سپس کلاف نمایان می‌گردد. در این حالت می‌توانید به راحتی خرابی یا شکستگی‌های آن را مشاهده کنید. در صورت سالم بودن کلاف، پارچه مورد نظر بر اساس سلیقه مشتری انتخاب شده و سپس بر روی آن کوبیده خواهد شد.

آدرس و شماره تلفن تعمیر مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی با تعویض پارچه

مهم‌ترین بخش از یک مبل و چیزی که نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند، رویه مبل است. با گذشت زمان رویه‌های مبل دچار پارگی یا لک شده و نیاز به تعمیر دارند. این مشکلات در رویه‌های مبلی که روشن هستند، خود را بیشتر نشان می‌دهند. در این هنگام که تنها پارچه رویی مبل راحتی آسیب دیده و سایر قسمت‌های آن سالم هستند، تعمیر مبل راحتی به صرفه‌تراست. شما می‌تواند با پرداخت هزینه بسیار پایین، تنها پارچه رویه مبل خود را تعویض کنید.

پارچه‌های مبلی در انواع طرح‌ها و جنس‌ها با قیمت‌های متفاوت ارائه می‌گردند. برخی از آن‌ها مناسب مبلمان‌های کلاسیک و سلطنتی بوده و در مبلمان راحتی استفاده نمی‌گردد. در واقع اغلب پارچه‌های مبل‌های راحتی ساده و بدون نقش هستند.

تعویض پارچه‌های رویه مبل از سری اقداماتی که باید در کارآگاه و با ابزارهای پیشرفته انجام گیرد. در مبل آرکانا از پارچه‌های زیبا و بادوامی‌جهت تعویض رویه مبل استفاده می‌گردد. برای صرفه جویی در هزینه‌ها، پیشنهاد می‌کنیم که از پارچه‌های با کیفیت و با ماندگاری بالا استفاده کنید.

تعمیر مبل راحتی ال

امروزه با کوچکتر شدن حجم و متراژ خانه‌ها، افراد زیادی به دنبال خرید مبلمان‌های ال هستند. مبلمان‌های ال نمونه دیگری از مبل‌های راحتی به شمار آمده و در این گروه قرار می‌گیرند. طراحی و چیدمان این نوع مبلمان‌ها به گونه‌ای است که برخی افراد تصور می‌کنند که تعمیر آن‌ها امکان پذیر نیست. یا هزینه بر است.

در حالی که اینگونه نیست. مبلمان‌های ال نیز مانند سایر مبلمان‌ها قابل تعمیر و رفو هستند. شما می‌توانید با مراجعه به مبل آرکانا، به راحتی رویه مبل خود را تغییر دهید یا فوم‌های درونی آن را تعویض کنید. همچنین می‌توانید قسمت‌هایی که نیاز به تعمیر و رنگ کاری دارند را نیز ترمیم کنید.

تعمیر مبلمان راحتی با تعمیر نشیمن

مبلمان‌هایی که نشیمن راحت و مناسبی دارند، جزء مبلمان راحتی با کیفیت شناخته می‌گردند. تعمیرکارانی که از پس تعمیر این قسمت از مبل برآیند نیز جز تعمیرکاران با تجربه و ماهر شناخته می‌گردند.

تعمیر نشیمن مبل یکی دیگر از مراحل حساس و اساسی تعمیرات مبل به شمار می‌آید. تعمیر این قسمت باید به گونه‌ای انجام گیرد که اولا نرم و راحت باشد. ثانیا بعد از گذشت مدت کوتاهی مجددا خراب نگردد.

رعایت این دو اصل در تعمیر نشیمن ضروری است.

برای تعمیر نشیمن مبل نیز در ابتدا همه اسفنج‌ها و فنرهای درون آن خارج شده و بعد از بررسی‌های لازم مجددا در جای خود نصب می‌گردند. با انجام این کار دیگر نیازی به خرید مجدد مبل نخواهید داشت.

هزینه تعمیر مبل راحتی

اگر تابحال با چند مجموعه تعمیر مبل تماس گرفته باشید، متوجه تفاوت قیمت‌های تعمیرات مبل خواهید شد. به نظر شما چه موضوعی موجب تفاوت قیمت‌ها شده است؟

تعمیر مبل راحتی نسبت به سایر مبلمان‌ها آسان‌تر بوده و طبیعتا به هزینه‌های کمتری نیاز دارد. زیرا این نوع مبلمان‌ها از ظرافت کمتری برخوردار بوده و تنها راحتی مبل در آن مهم و حائز اهیمت است. اما تفاوت قیمت‌هایی که از سوی مجموعه‌های مختلف ارائه می‌گردد به عوامل و فاکتورهای متفاوتی نیاز دارد. مثلا برای تعمیر مبلمان راحتی جنس پارچه و مواد اولیه‌ای که مورد استفاده قرار گیرد، تاثیرگذار است.

برخی از شرکت‌ها برای پایین آوردن هزینه‌ها و قیمت تعمیر مبل راحتی، از مواد بی کیفیت با طول عمر پایین استفاده می‌کنند. برخی دیگر نیز هزینه‌های بالایی را پیشنهاد می‌دهند که نامعقول یا غیرمنطقی است.

به طور کلی همه پارچه‌ها و موادی که در تعمیر مبل مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای قیمت و کیفیت متفاوتی هستند. شما می‌توانید در هنگام محاسبه هزینه نیز در اینباره از کارشناسان ما سوال پرسیده و با آن‌ها مشورت کنید.

عواملی چون مقدار خرابی، مراحل انجام شده در تعمیر مبل، مقدار و نوع پارچه و یک سری عوامل دیگر بر هزینه و قیمت تعمیر مبل موثر است.

در مبل آرکانا از بهترین و با کیفیت ترین مواد استفاده می‌گردد. شما می‌توانید مبلمان‌های خود را با پرداخت هزینه اندک، تعمیر کرده و برای مدتی طولانی از آن‌ها استفاده کنید.

آدرس و شماره تلفن تعمیر مبل راحتی