مبل آرکانا

طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.
طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.
طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.

تعمیر مبلمان استیل

تعمیر مبل استیل چگونه است؟

هزینه تعمیر مبل استیل ایتالیایی چطور؟ آیا هزینه تعمیرات آن بالا است ؟

مبل آرکانا در لیست خدمات خود، تعمیرات مبلمان‌های استیل را به طور کامل انجام می‌دهد؟ مانند تعمیر مبل کلاسیک، سلطنتی و … ؟

بله! مبل آرکانا آماده خدمت رسانی برای تعمیر انواع مبلمان استیل در سراسر تهران است. برای آشنایی با تعمیرات مبل و آشنایی با هزینه‌های تعمیرات مبل استیل پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل با آرکانا

شاید تصور شما هم این باشد که مبل حتما باید زوارش  در آمده باشد و یا بسیار فرسوده و خراب باشد که آن را به دست تعمیرکار مبل بسپارید. ولی در واقع اینگونه نیست. امروزه به دلیل پیشرفت صنعت مد و دکوراسیون و تنوع در ایجاد رنگ و طرح با تعویض پارچه، نوع منبت کاری و روکش مبل و یا طلا کاری چوب تحول بزرگی در عصر تعمیرات مبل استیل به وجود آمده است . به طور مثال می‌توان تصویر چند نمونه از تعمیر‌های پیشرفته مبل استیل را در سایت مبلمان آرکانا مشاهده کنید .

با انجام تعمیرات مناسب و حساب شده از پرداخت هزینه‌های اضافی خودداری کرده و تغییری شگفت انگیز در چیدمان منزل خود بوجود آورید. تعمیر مبلمان استیل یکی از خدماتی است که توسط مبل آرکانا انجام می‌گیرد. این مجموعه با انجام طراحی‌های بی نظیر و بروز و همچنین اشتراک آن با کارفرما، نتایج زیبا و خارق العاده‌ای را ارائه می‌دهد.

اگر به دنبال تصاویر بیشتر از نمونه کارهای مبلمان استیل هستید، پیشنهاد می‌کنیم که با یکی از شماره‌های 02177093302 یا 09123302847 ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را ارائه کنید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

تعمیر مبل استیل در منزل

 • سلام. آیا شما تعمیر مبل استیل در منزل نیز انجام می‌دهید؟

سوال فوق نمونه‌ای سوالات پرتکرار مشتریان با کارشناسان ما است. پاسخ این سوال در حد یک کلمه بله یا خیر نیست. در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که فرآیند تعمیر مبل یک فرآیند چند مرحله‌ای است. در ابتدا مبل‌ها باید توسط کارشناسان مربوطه بررسی شده و سپس پاسخ نهایی اعلام گردد.

به طور کلی اگر خرابی و مشکلات احتمالی مبل‌های شما در حد و اندازه کوچک باشد، احتمال تعمیر مبل در منزل وجود دارد.

موضوعی که قصد داریم به آن اشاره کنیم، بحث کیفیت کار است. حال که در این قسمت درباره تعمیر مبل استیل در منزل صحبت کردیم، وظیفه خود می‌دانیم که کیفیت انجام کار را خدمتتان یادآوری کنیم.زیرا عده‌ای از مشتریان به دنبال آموزش تعمیر مبل استیل درمنزل هستند. به همین دلیل در چند سطر کوتاه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

قبل از هر اقدامی‌به خاطر داشته باشید که هدف از تعمیر مبل، بازسازی اصولی و باکیفیت آن است. درواقع شما قصد ندارید که تنها با پرداخت هزینه‌ای کم و انجام یک سری ترفندها، آن را برای مدت کوتاهی تعمیر کرده و مشکل را حل کنید. یا با اقدامات نابجا و غیر حرفه‌ای آن‌ها را به طور کامل غیر استفاده کنید.

از سوی دیگر برای تعمیر مبل یک سری ابزارها نیاز است که انتقال آن‌ها به منزل کار راحتی است. به همین دلیل اغلب تعمیرکاران مبل پیشنهاد می‌کنند که تعمیر مبل در کارآگاه و توسط ابزارهای مربوطه انجام گیرد.

برای اطمینان از انجام این کار می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. مطئن باشید که اولویت اول در مجموعه ما توجه به کیفیت کار و رضایت مشتری است.

تعمیر مبل سلطنتی

هنگامی‌که به انواع مبل‌های موجود در بازار نگاهی می‌ندازیم، مبل‌های سلطنتی از شکوه و زیبایی بسیاری برخودار است. افراد زیادی هستند که به این نوع سبک از مبل‌ها علاقه داشته و همیشه از آن‌ها استفاده می‌کنند.

مبل‌های سلطنتی نسبت به سایر مبل‌ها هزینه بالایی داشته و اغلب برای مکان‌های مجلل و با شکوه از آن‌ها استفاده می‌گردد. قیمت بالای آن موجب گشته تا کمتر کسی به فکر تعویض آن‌ها و خرید مبلمان جدی افتد و اغلب افراد تمایل به تعمیر آن‌ها دارند.

مبل‌های سلطنتی نمونه از مبل‌های استیل به شمار می‌آیند که تعمیر آن‌ها توسط تعمیرکاران مجرب آرکانا انجام می‌گیرد. ما در مبل آرکانا می‌دانیم که در مبل‌های سلطنتی، زیبایی و ظرافت از هر چیز دیگری مهم تر بوده و باید مورد توجه قرار گیرد.

بهتر است بدانید که تعمیر مبل سلطنتی در منزل کمی‌سخت و دشوار است. همانطور که اشاره کردیم، در طراحی مبلمان‌های استیل از ظرافت و طرح‌های خاصی استفاده شده است. به همین دلیل تعمیرات آن‌ها باید در کارآگاه‌ها با دقت و نظارت بالای انجام گیرد. بنابراین پیشنهاد می کنیم که به دنبال تعمیر مبل سلطنتی در منزل نباشید و این کار را به متخصصین این حوزه واگذار کنید.

آدرس مبل آرکانا برای تعمیر مبل استیل

نمونه کار تعمیر مبل استیل

 قبل تر نیز اشاره کردیم که عده‌ای تصور می‌کنند که زمانی که به تعمیر کار باید مراجعه کنند که مبل‌ها فرسوده و کهنه شده باشند و به عبارتی زوار آن‌ها در آمده باشد. در حالیکه این چنین نیست. این موضوع حتی ممکن است که به قیمت پرداخته هزینه‌های زیاد یا تعمیر نشدن مبل‌ها تمام شود.

در ادامه این مطلب نمونه قبل و بعد برخی از مبل‌ها را خدمتتان ارائه می‌کنیم. فرقی نمی‌کند که مبل‌ها در چه مرحله‌ای هستند و کدام قسمت‌های آن خراب شده است. اگر فکر می‌کنید که این موضوع بر دکوراسیون محیط تاثیر گذاشته و جلوه بدی به آن داده است، می‌توانید اقدام به تعمیر آن کنید.

امروزه با توجه به پیشرفت‌هایی که در این زمینه شده و نمونه کارهایی  که از سوی تعمیرکاران ارائه شده است، به راحتی می‌توانید تغییری اساسی در مبلمان‌های خود وارد کنید.

شما می‌توانید نمونه‌هایی از تعمیر مبل استیل را در بخش گالری تعمیرات مشاهده کنید. اگر به دنبال اطلاعات بیشتر مانند روش تعمیرات مبل استیل، تعمیرات مبل نیمه استیل یا تعمیر رنگ مبل استیل هستید، می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

محدوده‌های خدمات رسانی مبل آرکانا در تعمیر مبل استیل  

شعبه اصلی مجموعه مبل آرکانا در شرق تهران و در منطقه دلاوران است. این موضوع خبر خوبی برای ساکنین این منطقه می‌باشد. زیرا می‌توانند با پرداخت هزینه کمتری مبلمان‌های خود را تعمیر کرده و خدمات خوبی را دریافت کنند.

شما ساکن این مطقه نیستید؟ در منطقه‌های دیگر تهران زندگی می‌کنید؟

نگران نباشید! مبل آرکانا این مشکل را حل کرده است. فرقی نمی‌کند که در کدام منطقه زندگی می‌کنید، تنها کافی است که با شماره‌های 02177093302 یا 09123302847 تماس حاصل فرمایید.

یکی از مهم‌تریندغدغه مشتریان هزینه ایاب ذهاب و هزینه حمل و نقل است. احتمالا این دغدغه نیز برای شما هم وجود دارد. مبل آرکانا به منظور رفاه حال مشتریان خود، این مشکل را حل کرده و آن را به صورت توافقی بین خود و مشتری بیان می‌کند.

مبل آرکانا آماده خدمت رسانی در شرق تهران، غرب تهران و شمال تهران می‌باشد.

هزینه تعمیر مبل استیل

 قیمت تعمیر مبل استیل با توجه به موارد زیر متغیر می‌باشد و هزینه آن متفاوت است:

 • میزان خرابی مبل استیل: خرابی مبل استیل می‌تواند یک مورد یا چند مورد باشد. مثلا مبل استیل شما فقط نیاز به تعمیر کلاف مبل داشته باشد یا علاوه بر آن نیاز به تعویض روکش نیز داشته باشد.
 • رنگ کاری مبل استیل: یکی دیگر از مهم‌ترینعوامل در میزان افزایش قیمت تعمیرات مبل استیل می‌باشد. استفاده از رنگ‌های خاص میتواند قیمت رنگ کاری مبل استیل را بیشتر کند.
 • تخصص در کار: به میزان متخصص بودن و حرفه‌ای‌تر بودن تعمیرکار هزینه تعمیرات افزایش خواهد یافت.
 • تعداد مبل‌های استیل: هرچه تعداد مبل استیل بیشتر باشد در نهایت هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید. میز ناهارخوری را نیز نباید از نظر انداخت.
 • تعویض پارچه مبل استیل: اگر مبل استیل نیاز به تعویض پارچه داشته باشد قیمت تعمیرات مبل استیل افزایش پیدا خواهد کرد. در این مورد نوع پارچه‌ای که برای تعویض استفاده می‌شود در قیمت تعمیرات بسیار دخیل است. عملا پارچه‌های گران قیمت با افزایش هزینه همراه خواهند بود.
محدوده‌های خدمات رسانی مبل آرکانا در تعمیر مبل استیل

روش تعمیر مبل استیل

با توجه به قیمت مبلمان‌های استیل و حساسیت نسبتا بالای آن‌ها، عده‌ای مشتریان تمایل دارند تا با نحوه تعمیر مبل استیل نیز آشنا شوند.

بعد از انتقال مبل استیل به کارآگاه تعمیر مبل، استادکار یا هر کسی که در این زمینه خبره است، آن‌ها را بررسی کرده و سپس اشکالات آن را یادداشت می‌کند. سپس اقدامات لازم را تعبیه و فراهم می‌کند.

همانطور که در مطالب فوق نیز به آن اشاره کردیم، تعمیرات مبلمان‌های استیل به دلیل نوع طراحی با تعمیر مبلمان‌های دیگر متفاوت است. مثلا تعمیر رنگ مبل یکی از گزینه‌هایی است که به دقت بالایی نیاز دارد.

در طراحی مبلمان‌های استیل از منبت کاری، طلاکاری و پارچه‌های زیبا و فاخر استفاده شده است. انتخاب و پیاده سازی آن‌ها نیازمند انجام یک سری اقدامات و قوانین است که باید مو به مو و با دقت تمام انجام گیرد. 

تعمیر مبل استیل قدیمی

میزان قدیمی‌بودن مبل استیل می‌تواند نقش به سزایی در تعیین هزینه و همچنین قابل تعمیر یا نبودن آن داشته باشد. تعمیرکار مبل برای انجام تعمیر مبل استیل قدیمی‌به این نکات توجه می‌کند:

 • میزان فرسودگی چوب مبل استیل: اگر میزان فرسودگی چوب‌ها زیاد باشد و تعمیرکار تشخیص دهد که تعمیر آن ارزشی ندارد و هزینه کردن برای خرید یک ست مبل استیل به صرفه‌تر است پس بهتر است از صرف هزینه برای تعمیرات صرفه نظر کنید.
 • میزان شکستگی و فرسودگی چهارچوب مبل استیل: اگر چوب مبل استیل یا کلاسیک و کلاف آن شکستگی غیرقابل تعمیری داشته باشد پس از جانب تعمیرکار قابل حل نمی‌باشد. با بررسی این دو مورد تعمیرکار تشخیص می‌دهد که آیا می‌توان به تعمیر مبل استیل قدیمی‌پرداخت یا خیر. اما اصولا این دسته از مبل‌ها قابل تعمیر می‌باشند و درصد کمی‌از آن‌ها قابلیت تعمیرات ندارند.

خدمات تعمیر مبل استیل در آرکانا

مبل آرکانا در زمینه تعمیرات مبل استیل خدمات زیر را ارائه می‌کند:

 • تعمیر شکستگی و لقی، ترمیم تاج و تزئینات و همچنین مقاوم سازی مبل استیل و سرویس نهار خوری
 • رنگ کاری مبل استیل، طلا کاری و ترمیم آن با کیفیتی عالی
 • رویه کوبی مبل استیل با استفاده از بهترین و با کیفیت‌ترینفوم و اسفنج
 • تعمیر فنربندی، تعویض فوم و اسفنج، شستشوی پارچه مبلی و رویه کوبی مجدد
 • تهیه پارچه مبلی به سلیقه شما با قیمتی پایین تر از نرخ بازار

انتخاب بهترین شرکت تعمیر مبل استیل در کشور

استفاده از مبلمان استیل، تنها مختص به منازل نیست. بلکه در بسیاری از ادارات و مکان‌های باشکوه نیز این نوع مبلمان استفاده می‌گردد. بنابراین این موضوع طبیعی است که برای انتخاب مجموعه تعمیر آن‌ها حساسیت زیادی به خرج دهید. قبل از آنکه به معرفی مجموعه خود بپردازیم، چند سطری درباره معیارهای شرکت‌های تعمیر مبل صحبت می‌کنیم.

پیشنهاد ما به شما این است که چک لیستی از معیارهای خود برای انتخاب تعمیرکاران مبل را تهیه کرده و سپس به ادامه این مطلب توجه کنید.

بهترین تعمیرگاه مبل صفاتی زیر را دارا بوده و نسبت به آن‌ها پایبند است:

 • متعهد و مسئولیت پذیر است
 • با تجربه و بروز است
 • از اجناس باکیفیت استفاده می‌کند
 • در همه زمینه‌های تعمیر مبل فعالیت داشته و برای هر مرحله از افراد متخصص استفاده می‌کند
 • کاردرست و منظم است
 • هزینه و دستمزد آن‌ها معقول و شفاف است
 • خوش برخورد و با حوصله است
 • و …
آدرس مبل آرکانا برای تعمیر مبل استیل

مبل آرکانا یکی از مجموعه‌های تعمیر مبل در شرق تهران است که علاوه بر تعمیر انواع مبلمان، تعمیر مبل نیمه استیل، تعمیر مبل کلاسیک و همچنین تعمیر مبل راحتی استیل را به بهترین کیفیت و قیمت را خدمت شما ارائه می‌کند.

مبل آرکانا با تعمیر تخصصی مبل استیل، توجه و نظر مشتریان زیادی را کسب کرده است که با مراجعه به بخش گالری تعمیرات می‌توانید نمونه‌هایی از آن‌ها را مشاهده کنید.

اگر به دنبال تعمیر مبل استیل در تهران هستید، تعلل نکنید! همین حالا با یکی از شماره‌های ارائه شده در بخش تماس با ما تماس گرفته و از آن‌ها دیدن کنید.

چند سوال مهم در زمینه تعمیر مبل استیل که ممکن است برای شما نیز به وجود آید

 • مبل استیل یا سلطنتی من ارزش تعمیر دارد؟

این موضوع باید توسط کارشناسان بررسی شده و سپس نتیجه مربوطه خدمت شما ارائه گردد.

 • تعمیر مبل استیل ایتالیایی چطور؟ آیا شما می‌توانید آن را بازسازی کنید؟

بله کارشناسان آرکانا در هر زمینه از تعمیرات مبل فعال بوده و خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌کنند.