مبل آرکانا

طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.
طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.
طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.

فروش مبلمان کلاسیک

فروش مبلمان کلاسیک در تهران

فروش مبلمان کلاسیک در سراسر تهران با بهترین کیفیت و بالاترین قیمت. تنها کافی است که انتخاب کنید. مبل آرکانا یکی از بهترین ارائه دهندگان مبل در سراسر کشور، آماده فروش انواع مبلمان کلاسیک در تهران است. در بالای این مطالب تعدادی از بهترین مبلمان‌ها قرار داده شده است. برای آشنایی بیشتر با هریک از آن‌ها، نوع و رنگ چوب، جنس پارچه و سایر توضیحات می‌توانید بر روی هریک از تصاویر کلیک کنید.

همچنین قابل به ذکر است، مبلمان آرکانا علاوه بر فعالیت در فروش مبلمان کلاسیک، در زمینه تعمیرات مبل کلاسیک و سایر مبلمان‌ها نیز مشغول به کار است.

مبلمان‌های کلاسیک ظاهری زیبا داشته و جلوه‌ای با شکوه به محیط می‌بخشند. این نوع مبلمان‌ها اغلب برای پذیرایی از مهمان مورد استفاده شده و در مکان‌های خاص قرار گرفته می‌شوند.

برای خرید انواع مبلمان کلاسیک می‌توانید با شماره‌های 02177093302 یا 09123302847 تماس حاصل فرمایید.

فروش مبل کلاسیک؛ معرفی مبلمان کلاسیک

مبلمان کلاسیک نسبت به مبلمان‌های راحتی پرنقش‌تر و زیباتر است. در طراحی دسته و تاج آن‌ها از منبت کاری‌ها ونقش‌های فوق العاده‌ای استفاده شده است. متریال آن‌ها چوب‌هایی با نقوش و ماندگاری بالایی هستند. در اغلب مبلمان کلاسیک از درخت‌های بلوط، گردو، راش و روس استفاده می‌گردد.

فوم‌های درونی آن‌ها اغلب از نوع فوم سرد یا اسفنج‌های 30 تا 35 کیلویی است. پارچه‌ها و روکش‌های آن‌ها بسیار زیبا و بادوام بوده و جلوه‌ی ویژه‌ای به آن‌ها بخشیده است.

مبل آرکانا در زمینه فروش مبل کلاسیک شیک، فروش مبل کلاسیک شرکتی، فروش مبل کلاسیک مدرن، فروش مبل استیل کلاسیک، فروش مبلمان کلاسیک راحتی آماده خدمت رسانی است.

انواع پارچه مناسب مبل کلاسیک

برای تهیه و ساخت مبلمان کلاسیک از بهترین پارچه‌ها استفاده می‌گردد. همانطور که می‌دانید این نوع مبلمان‌ها ظاهر شکیل‌ترو زیباتری داشته و بنابراین باید از بهترین پارچه‌ها در آن‌ها استفاده گردد.

از جمله پارچه‌هایی که در تهیه و تولید مبلمان کلاسیک استفاده می‌گردد، پارچه‌های زیر هستند:

  • ساتن
  • مخمل
  • پوست اسبی
  • چرم

مبل آرکانا یکی از فعالان در حوزه تولید و فروش مبلمان کلاسیک است. شما می‌توانید علاوه بر مشاهده نمونه کارهای فوق، با مراجعه حضوری به مجموعه مبل آرکانا در دلاوران نیز از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید.

بهترین مدل‌های مبل کلاسیک

در هریک از تصاویر فوق، نمونه‌ای از مبل‌های کلاسیک پرفروش و زیبا در آرکانا قرار داده شده است. شما می‌توانید با توجه به نظر و سلیقه خود آن‌ها را سفارش دهید. در مبل آرکانا تنوع زیادی از پارچه‌های مبلی باکیفیت و قیمت متفاوت مشاهده می‌گردد. همچنین امکان سفارش دهی مبلمان‌ها با انواع رنگ و چوب متفاوت وجود دارد. تنها کافی است که مبل مورد نظر را انتخاب کنید، متخصصین ما بهترین آن را به شما ارائه می‌کنند.

خرید مبلمان کلاسیک

شما می‌توانید برای خرید بهترین مبلمان کلاسیک، با یکی از شماره‌های ارائه شده تماس حاصل فرمایید. لطفا برای مشاهده و آشنایی بیشتر با مبلمان‌های فوق، بر روی هر یک از آن‌ها کلیک کنید.

 

تلفن تماس : 02177093302 یا 09123302847