مبل آرکانا

طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.
طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.
طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.

خدمات تعمیر مبل در غرب تهران

تعمیر مبل در غرب تهران

خدمات تعمیر مبل در غرب تهران

آرکانا مبل در رسانه ها

تعمیر مبل در غرب تهران یکی دیگر از خدماتی که توسط مبل آرکانا در تهران انجام می‌گیرد. مبل آرکانا در طول دوره کاری خود همواره سعی کرده است تا بهترین خدمات را با نازلترین قیمت به مشتریان خود ارائه کند. از مهمترین ویژگی این مجموعه می‌توان به مسئولیت پذیری، ارائه نمونه کارهای باکیفیت و تعمیرکاران مجرب اشاره کرد.

هنگامی‌که به لیست وسایل قابل تعمیر منزل نگاهی می‌اندازیم، تعمیر مبل نظر ما را به خود جلب می‌کند. مبلمان‌ها بخش بزرگی از دکوراسیون منزل را تشکیل داده و در صورت فرسودگی یا خرابی بر آن تاثیرگذار منفی خواهد بود.

تعمیر مبل چگونه است؟ آیا تعمیر مبلمان در غرب تهران امکان پذیر است؟ در تعمیر مبل در غرب تهران چه خدماتی ارائه می‌گردد؟

اگر شما نیز جزء کسانی هستید که به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیرات مبل سمت غرب تهران هستید، پیشنهاد می‌کنیم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید. در این مطلب قصد داریم به طور کامل به تعمیرات مبل در غرب تهران بپردازیم و خدمات ارائه شده در آن را با یکدیگر بررسی کنیم.

همراه ما باشید.

تعمیر مبل در غرب تهران  

تعمیر مبل راحتی در غرب تهران

در اغلب خانه‌های ما ایرانی‌ها، مبل‌های راحتی جایگاه ویژه‌ای دارند. این نوع مبلمان‌ها دارای بالشتک‌ها ونشیمنگاه نرم هستند. مبلمان‌های راحتی، مکان خوبی برای استراحت و رفع خستگی است. حتی گاها دیده شده است که عده‌ای از آن به عنوان تختخواب استفاده کرده و شب بر روی آن می‌خوابند.

بنابراین این موضوع رایجی است که مبل‌های راحتی زودتر از دیگر مبل‌های خراب شود. فرو نشستن فوم‌ها و بالشتک‌ها، خرابی پایه‌ها و روکش مبلمان نمونه‌ای از مشکلات و خرابی مبلمان راحتی است.

تعمیرات مبل راحتی در غرب تهران از دیگر خدماتی است که توسط مبل آرکانا انجام می‌گیرد. برای استفاده از این خدمات تنها کافیست که با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیرات مبل استیل غرب تهران

تعمیر مبلمان استیل نسبت به سایر مبلمان‌ها متفاوت است. در طراحی و ساخت این نوع مبلمان از ظرافت خاصی استفاده شده و طلاکاری‌ها و پارچه‌های زیبایی در آن به کار رفته است. اغلب کسانی که به دنبال شکوه و زیبایی خارق العاده هستند، این نوع مبلمان را انتخاب می‌کنند.

مبلمان‌های زیبا و با شکوه که هدف اصلی آن زیبایی و هدف‌های بعدی آن راحتی و … است. مبلمان‌های استیل بیشتر مناسب مهمانی‌ها بوده و اغلب حالت تشریفاتی دارند.

تعمیر مبلمان استیل باید در کارگاه و زیر نظر استادکار انجام گیرد. تصویر زیر نمونه از تعمیر مبل استیل در مبل آرکانا است. برای استفاده از خدمات تعمیر مبل استیل در غرب تهران می توانید با ما در تماس باشید.

تعمیرات مبل در غرب تهران

مناطق خدمات رساتی تعمیر مبل در غرب تهران

یکی از مهم‌ترین  سوالات و دغدغه ی مشتریان، مناطق خدمت رسانی است. همانطور که می‌دانید شهر تهران به بخش‌های کوچکتری تقسیم شده و هریک از این بخش‌ها نیز دارای مناطق متنوعی هستند. مبل آرکانا در سه منطقه زیر آماده خدمت رسانی است:

 • تعمیر مبل در غرب تهران
 • تعمیر مبل در شرق تهران
 • تعمیر مبل شمال تهران

در مقالات قبلی به توضیح خدمات تعمیر مبل در غرب و شرق تهران پرداخته و هریک از آن‌ها را به طور کامل بررسی کردیم. البته سه موارد فوق به صورت کلی بیان شده است. مثلا تعمیرات مبل جنوب غرب تهران یا تعمیرات مبل شمال غرب تهران نیز نمونه‌ای از خدمات تعمیر مبل است.

تعمیر مبل در غرب تهران

مبل آرکانا در تمام مناطق غرب تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است. از جمله این مناطق می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 • تعمیر مبل در یافت آباد
 • تعمیر مبل در ستارخان
 • تعمیر مبل در پونک
 • تعمیر مبل در صادقیه
 • تعمیر مبل در شهران
 • تعمیر مبل در چیتگر
 • تعمیر مبل در بلوار فردوسی
 • تعمیر مبل در جنت آباد
 • تعمیر مبل در شهرک غرب
 • تعمیر مبل در سعادت آباد
 • تعمیر مبل در گیشا
 • تعمیر مبل در اشرفی اصفهانی

این مناطق در محدوده خدمت رسانی مبل آرکانا در سمت غرب تهران است. برای استفاده از خدمات آن‌ها تنها کافی است که با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

تعمیر مبلمان در غرب تهران

نمونه کار تعمیرات مبل غرب تهران

یکی از مهم‌ترین  معیارهایی که موجب جذب مشتری می‌گردد، ارائه نمونه کار‌های موفق است. مبل آرکانا نیز در طی فعالیت خود با مشتریان و گروه‌های زیادی همکاری کرده و نمونه‌های موفقی را بدست آورده است. در ادامه این مطلب چند نمونه از آن‌ها را خدمتتان ارائه می‌کنیم.

امروزه به محض ورود به هر مکانی، مبلمان آنجا بیش از هر چیز دیگری نظر افراد را به خود جلب کرده و به عبارتی خود نمایی می‌کند. فرقی نمی‌کند؛ خانه باشد یا اداره. مبلمان‌ها به عنوان یک وسیله زینتی و کاربردی در این مکان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ارتباط بین وسایل و رنگ‌ها و به عبارتی دکوراسیون محیط، در طی چند سال اخیر رشد بزرگی کرده و اغلب افراد به دنبال برقراری ارتباط بین وسایل خود هستند. همانطور که می‌دانید مبلمان‌ها جایگاه ویژه‌ای در آن داشته و بسیار مورد توجه است. با انتخاب رنگ و مدل مناسب مبل‌ها می‌توانید جلوه‌ای زیبا ایجاد کرده و شکوه بزرگی به آن ببخشید.

در صورت عدم رعایت این موضوع خلاف آن رقم خورده و حس زیبایی از آن سلب می‌گردد.

می‌دانیم که فرسودگی و خرابی مبل‌ها دور از انتظار نیست. بخصوص که به درستی از آن‌ها استفاد نگردد یا مراقبت نشود. اما بعد از فرسودگی مبل‌ها، چه باید کرد؟ تعمیر یا تعویض مبل‌ها ؟

اگر نگاهی به قیمت‌های بازار بیاندازید، متوجه افزایش قیمت‌های انواع مبلمان‌ها خواهید شد. البته این موضوع به شما بستگی دارد. اما گزینه دیگری به جز خرید مجدد آن‌ها وجود دارد و آن هم تعمیر مبل است.

عده‌ای تصور می‌کنند که مبل‌های تعمیر و بازسازی شده کیفیت قبل را نداشته و به عبارتی مانند قبل نمی‌شوند. در صورتی که این چنین نیست. شما می‌توانید تنها درخواست‌های خود را به مبلمان آرکانا ارائه کرده و نتیجه شگفت‌آوری را دریافت کنید.

تعویض پایه‌ها، پارچه‌های روکش، رویه کوبی، تعمیر کلاف، تعویض فوم‌ها و … از جمله خدماتی هستند که به راحتی می‌توانید، مبلمان‌های خود را تازه کنید. تعمیرکاران مبل آرکانا با دانش و تجربه‌ی لازم و ابزارهای بروز، می‌توانند تغییری شگفت انگیز در مبلمان‌ها به وجود آورند.

در ابتدا مبلمان‌های شما توسط استادکار یا فردی باتجربه و متخصص بررسی می‌شود. بر اساس اشکالات پیدا شده، فرآیند تعمیر آغار می‌گردد. گاهی اوقات مبلمان‌ها به اندازه زوار آن‌ها در رفته است که هیچ کس امیدی به بازسازی ان ندارد. اما در کمال ناباورانه بعد از تعمیر توسط تعمیرکاران متخصص مبل آرکانا، با یک دست مبل جدید و نو روبه‌رو شده اند.

البته به خاطر داشته باشید که مراجعه به تعمیرکاران مبل تنها در صورت فرسودگی یا خرابی مبلمان‌ها نیست. گاهی اوقات ممکن است به دلیل تغییر دکوراسیون یا دلایل شخصی دیگر، تمایل به تغییر رنگ مبلمان‌های خود داشته باشید. در این صورت نیز می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و هر نوع تغییری که می‌خواهید را در آن بوجود آورید را با آن‌ها در میان بگذارید.

خدمات تعمیر مبلمان غرب تهران مبل آرکانا، آماده ارائه سرویس به شما و همشهریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی‌های لازم پیشنهاد می‌کنیم که با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

تعمیر مبل در غرب تهران

تعمیرات مبل در غرب تهران

خدماتی تعمیرات مبل در غرب تهران

مبل آرکانا در غرب تهران چه نوع خدماتی را ارائه می‌کند؟

شاید این سوال نیز برای شما هم به وجود آمده باشد. خدمات تعمیر مبل در غرب تهران که توسط مبل آرکانا ارائه می‌گردد به شرح زیر است. البته این خدمات در تعمیر مبل شمال تهران و تعمیر مبل شرق تهران نیز ارائه می‌گردد. بهتر است این گونه بیان کنیم که خدمات زیر در سراسر تهران از طرف مبل آرکانا ارائه خواهد شد.

 • ارائه خدمات تعمیرات مبل چرم، تعمیرات مبل استیل و به طور کلی انواع مبلمان‌ها
 • طلاکاری و رنگ کاری مبلمان‌ها
 • تعویض پارچه
 • رویه کوبی مبل
 • تعمیر کلاف‌ها و پایه‌های مبل
 • تعویض فوم‌ها
 • و …

برای تعمیر مبل در منزل غرب تهران، می‌توانید با کارشناسان و مشاوران تماس گرفته و در خواست خود را ارائه کنید. در صورت امکان این سرویس نیز خدمت شما ارائه می‌گردد.

خدماتی تعمیرات مبل در غرب تهران

بررسی کلاف‌های مبل در تعمیر مبل در غرب تهران

یکی از موضوعاتی که در تعمیر مبل حائز اهمیت بوده و باید به آن توجه گردد، موضوع بررسی کلاف‌های مبل است. بهتر است بدانید که در صورت خرابی بیش از اندازه کلاف‌ها، تعمیر مبل بیهوده بوده و بهتر است که از تعمیر آن صرف نظر کنید.

شاید با مطالعه این بخش برای بررسی آن‌ها دستبکار شوید. اما دست نگه دارید!!!

نوع طراحی مبل‌ها با یکدیگر متفاوت است. در برخی از مبل‌ها کلاف‌ها به گونه‌ای قرار گرفته اند که امکان بررسی آن‌ها به راحتی وجود ندارد. در این شرایط تنها روش پیش‌رو مراجعه به تعمیرکاران مبل است.

در مبل آرکانا در ابتدا بررسی کلاف‌ها انجام شده و در صورت عدم صحت و سلامتی از تعمیر آن‌ها صرفنظر می‌گردد.

تعمیرات مبل غرب تهران

هزینه تعمیر مبل غرب تهران

بی شک می‌توان گفت که هزینه تعمیر، مهم‌ترین دغدغه‌ای است که ذهن اغلب مشتریان را به خود درگیر کرده است. مطمئنا این موضوع برای شمایی که به دنبال مراکز معتبر تعمیر مبل در غرب تهران هستید نیز حائز اهمیت است.

یک راه آسان برای اطلاع از هزینه تعمیر مبل در غرب تهران، تماس با کارشناسان ما و ارسال عکس برای آن‌ها است. با این روش به طور تقریبی مقدار هزینه خدمت شما ارائه می‌گردد.

اما اگر به دنبال اطلاع از معیارهای تاثیرگذار بر مقدار هزینه مبل هستید، به ادامه این مطلب توجه کنید. همانطور که می‌دانید و در طول مقالات گذشته نیز بارها به آن اشاره کرده‌ایم، هزینه تعمیر مبل بر اساس فرآیندها و عملکردهایی که بر روی آن انجام می‌گیرد، محاسبه خواهد شد. در واقع بعد از بررسی استادکار، مراحل انجام کار تعیین شده و تعمیرکاران شروع به فعالیت می‌کنند. هزینه هر یک از این مراحل در کنار یکدگیر محاسبه شده و مجموع آن خدمت شما اعلام می‌گردد.

هزینه تعمیر مبل غرب تهران

از جمله این مراحل و خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کنیم:

 • رنگ کاری و طلاکاری مبل
 • تعمیر پایه‌های
 • رویه کوبی مبل
 • هزینه پارچه‌ها
 • تعویض فوم و اسفنج
 • و …

چند نکته مهم برای تعمیر مبل غرب تهران

حال که تصمیم به تعمیر مبلمان‌ها گرفته‌اید، بهتر است که به نکات زیر توجه کرده و آن‌ها را مورد بررسی و دقت قرار دهید.

 • قبل از هر اقدامی‌درباره تعمیرکاران اطلاعات لازم را بدست آورید. مطمئنا تعمیرکاران زیادی تحت عنوان تعمیر مبل در غرب تهران فعالیت می‌کنند. اما این موضوع به تنهایی کافی نیست. شما می‌توانید با مراجعه به چند مورد از آن‌ها و مشاهده نمونه کارها از صحت عملکرد آنان مطمئن گردید. مثلا برای دیدن نمونه کار مبل آرکانا می‌توانید به بخش گالری تعمیرات مراجعه کرده یا با شماره‌های ارائه شده تماس بگیرید.
 • در همان ابتدا از مقدار هزینه مطمئن گردید. مجموعه‌های مختلف با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهند، هزینه‌های متفاوتی دارند. پیشنهاد می‌کنیم که با ارسال عکس و سایر اطلاعات به شماره‌های واتساپ، از آن مطمئن گردید.
 • خدمات و فرآیندهایی که بر روی مبلمان ارائه می‌گردد، دارای دستمزدها و هزینه‌های متفاوتی است. گاهی اوقات مشکل مبل‌ها تنها با تعمیر رویه کوبی حل شده اما هزینه آن بیشتر گردد.
 • پارچه‌های مبلی را به دقت بررسی کرده و با مشورت با کارشناسان ما انتخاب کنید. بخاطر داشته باشید که تعویض پارچه نیز بخشی از فرآیند رویه کوبی است که هزینه آن زیاد است.
 • اگر کلاف مبل شما آسیب جدی دیده و برای مدت کوتاهی کار می‌کند، از تعمیر آن صرف نظر کنید. حال اگر باز هم نسب به تعمیر آن اصرار دارید، پیشنهاد می‌کنیم که از پارچه‌های و مواد ارزان تر استفاده کنید تا هزینه تعمیر آن پایین شود.
 • بهتر است بدانید که در تعمیر مبل در غرب تهران ( مانند سایر بخش‌های تهران ) امکان تعویض اسفنج‌ها وجود دارد. با تعویض اسفنج‌ها تغییری اساسی در مبلمان‌ها ایجاد شده و روحی تازه در آن‌ها دمیده می‌گردد.
 • فوم‌های سرد و گرم دو نوع فومی‌هستند که در تعمیر مبلمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. فوم‌های سرد نسبت به فوم‌های گرم طول عمر بالایی داشته و برای مدت بیشتری کار می‌کند. اما هزینه بالاتری دارد.
چند نکته مهم برای تعمیر مبل غرب تهران

بهترین تعمیر مبل در غرب تهران

همانطور که می‌دانید تعداد مراکز تعمیرات مبل در غرب تهران بالا بوده و مجموعه های زیادی در این حوزه فعالیت می‌کنند. اما اعتماد به آن‌ها و تشخیص بهترین مرکز تعمیر مبل کار راحتی نیست. در این قسمت به هیچ عنوان قصد اغراق یا زیاده گویی درباره مبل آرکانا را نداریم. شما می‌توانید با مطالعه خدمات ویژه‌ای که مبل آرکانا ارائه می‌دهد و همچنین نمونه کارهای این مجموعه در بخش تعمیرات گالری به ارزش و اعتبار آن‌ها پی ببرید.

 • تعمیرات مبل توسط تیم مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد.
 • اغلب ارسال‌ها و حمل و نقل مبلمان‌ها بصورت رایگان است. مگر در موارد خاص.
 • در مبل آرکانا هدف اصلی تعمیر اساسی و با کیفیت مبلمان و جلب رضایت مشتری است.
 • زمان تحویل کوتاه بوده و در اسرع وقت خدمت شما تحویل داده می‌شود.
 • از بهترین مواد و بروزترین ابزارها استفاده می‌گردد.
 • هزینه تعمیر با توجه به کیفیت ارائه شده ناچیز بوده و اندک است.
 • تعمیرات رویه مبل در غرب تهران با کمترین هزینه و دستمزد انجام می گیرد.
تعمیر مبل در غرب تهران

بهترین تعمیر مبل در غرب تهران

ثبت سفارش تعمیرات مبل در غرب تهران توسط تیم آرکانا مبل

مراحل ثبت سفارش تعمیرات مبلمان در غرب تهران به شرح زیر است.

 • در ابتدا شما با یکی از شماره‌های 02177093302 یا 09123302847 تماس گرفته و درخواست خود را با کارشناسان ما در میان می‌گذارید.
 • در این مرحله می‌توانید درباره شرایط انجام کار، مدت تحویل، نحوه حمل و نقل و هزینه تعمیر مبل در غرب تهران صحبت کنید.
 • بعد از ثبت درخواست، کارشناسان ما اقدامات لازم را برای حمل مبل‌ها به کارآگاه اصلی فراهم می‌کنند. هزینه ایاب ذهاب و حمل و نقل در هنگام تماس با کارشناسان تعیین و مشخص می‌گردد.
 • بعد از تکمیل و ثبت سفارش، برگه‌ای خدمت شما ارائه می‌گردد که به عنوان مدرکی معتبر برای تحویل مبلمان شناخته می‌گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *