مبل آرکانا

طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.
طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.
طرح ایده‌ های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد ارکانا همراه با در نظر گرفتن محیط شما بهترین ایده و طراحی را در نظر می گیرد.

خدمات تعمیرات مبل تهرانپارس

تعمیر مبل در تهرانپارس

خدمات تعمیرات مبل تهرانپارس

آرکانا مبل در رسانه ها

تعمیرات مبل تهرانپارس، یکی دیگر از خدماتی است که توسط مبل آرکانا در محدوده شرق تهران ارائه می‌گردد. تهرانپارس یکی از معروفترین محلات شرق تهران به شمار آمده و مبل آرکانا این افتخار را دارد که اعلام کند، خدمات تعمیر مبل را به تمام ساکنین تهرانپارس با مزایا و سرویس‌های ویژه ارائه کند.

تعمیرات مبل در شرق تهران و در محدوده تهرانپارس، توسط متخصصین و کارشناسان مجموعه آرکانا انجام می‌گیرد. فرآیند بعد از تماس با شرکت فرآیند تخصصی انتقال و تعمیر مبلمان به صورت تخصصی آغار خواهد شد.

اگر در محدوده تهرانپارس سکونت دارید و به دنبال بهترین مراکز تعمیر مبل هستید، پیشنهاد می‌کنیم که تا پایان‌این بخش همراه ما باشید. در ادامه‌این بخش یکی از بهترین مراکز تعمیر مبل و خدمات ارزنده آن را خدمتتان ارائه می‌کنیم.

تعمیر مبل در تهرانپارس

   

خدمات تعمیر مبل محدوده تهرانپارس

شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که در زمینه تولید و تعمیرات مبل فعالیت می‌کنند، متناسب با تخصص و ابزارهای خود، خدماتی را ارائه می‌کنند. مجموعه مبل آرکانا تمام تلاس خود را به کار گرفته است تا با نیروی متخصص و ابزارهای بروز بهترین خدمات را به شما ارائه کند. از جمله خدمات‌این مجموعه برای تعمیر مبل در محدوده تهرانپارس می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تعمیر مبل راحتی
 • تعمیر مبل استیل
 • تعمیر مبل چرم
 • تعمیر مبل کلاسیک
 • تعویض و تعمیر رویه مبل
 • تعویض پارچه و ارائه پارچه‌های باکیفیت و زیبا
 • رویه کوبی مبل
 • تعمیر شکستگی‌ها و تعویض آن‌ها
 • رنگ کاری مبل و ورق کاری یا طلاکاری مبل
 • تعمیرات مبل در منزل

در ادامه به طور مفصل به توضیح هریک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

تعمیرات مبل در محدوده تهرانپارس

رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل یکی از تخصصی‌ترین بخش‌های تعمیر مبل است که در مبل آرکانا به طور کامل و تخصصی انجام می‌گیرد. مبل‌ها به چند دسته راحتی، استیل، چرمی‌و کلاسیک تقسیم می‌گردند که تعمیرات رویه کوبی مبل در آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. در ادامه به توضیح دو مورد از مهم‌ترین آن‌ها خواهیم پرداخت.

رویه کوبی مبلمان استیل تهرانپارس

اغلب مبل‌های استیل ظریف و مجلسی هستند. در طراحی‌این نوع مبل‌ها از ظرافت‌های خاصی استفاده شده که شکوه و زیبایی بیشتری به آن‌ها می‌بخشد. مبل‌های استیل در کنار مبل‌های راحتی از پرکاربردترین مبلمان‌هایی هستند که‌ایرانیان تمایل به استفاده از آن‌ها دارند.

در میان تقاضاهای تعمیرات مبل در تهرانپارس نیز، مبلمان استیل جایگاه ویژه‌ای داشته و تعداد آن‌ها زیاد است.

رویه کوبی مبل راحتی در تهرانپارس

مبل‌های راحتی ظاهری ساده داشته و زیبایی کمتری نسبت به مبل‌های استیل دارند. رویه کوبی مبل‌های راحتی نیز بر اساس یک سری قواعد انجام می‌گیرد. قبل از انجام تعمیرات و شروع به رویه کوبی، اقداماتی نظیر چک کردن کلاف مبل و سایر قسمت‌های آن انجام خواهد شد.

 

تعویض پارچه مبل در تهران پارس

یکی از روش‌هایی که به منظور تعمیر و بازسازی مبلمان صورت می‌گیرد، تعویض پارچه مبل است. با تعویض رویه مبل و انجام یک سری اقدامات می‌توانید با اندکی هزینه یک دست مبل جدید به خانه ببرید. همانطور که می‌دانید با افزایش قیمت‌ها، تعمیر مبل کاملا به صرفه بوده و به یکی از بهترین روش‌ها تبدیل شده است.

تعویض رویه مبل یا پارچه مبل از جمله خدماتی است که در مبل آرکانا ارائه می‌گردد. در‌این مجموعه انواع پارچه‌های مبلی با قیمت و کیفیت مناسب ارائه می‌گردد. تنها کافیست یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. کارشناسان ما با رویه کوبی‌های حرفه‌ای و هزینه مناسب، آن را به یک مبل جدید تبدیل می‌کنند.

اگرچه تعویض رویه مبل، ظاهر آن را تغییر داده و زیبایی منحصرفردی به آن خواهد بخشید. اما اگر انتخاب پارچه متناسب با سبک و نوع مبل انتخاب نگردد، تاثیری عکس خواهد داشت. به همین دلیل همیشه پیشنهاد می‌کنیم که قبل از انتخاب پارچه با کارشناسان مشورت کرده و سپس اقدام به تعویض آن کنید.

هزینه تعویض رویه مبل نیز با توجه به جنس پارچه و تعداد مبل‌ها بستگی دارد. برای اطلاع از‌این موضوع می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و مشکلات خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

خدمات تعمیر و تعویض رویه و پارچه مبل در تهرانپارس

مطمئنا می‌دانید که خدمات تعویض رویه مبل، تنها به خرید پارچه و در نهایت تعویض آن محدود نمی‌گردد. بلکه شامل فرآیندهای دیگری نیز خواهد شد. فرآیندهای زیر در خدمات تعمیر مبل تهرانپارس نیز ارائه می‌گردد. ساکنین تهرانپارس برای استفاده از خدمات ویژه مبل آرکانا تنها کافیست که با ما تماس بگیرند.

 • ترمیم پارچه‌های انواع مبلمان راحتی، کلاسیک، مدرن و استیل
 • ترمیم لایه‌های داخلی مبل مانند تعویض تشک‌ها و فوم‌ها
 • ترمیم قسمت‌های شکسته و آسیب دیده

بله تعمیرکاران مبل آرکانا با مشاهده انواع خرابی‌ها، آن را با مدیران و در نهایت با مشتری‌ها در میان گذاشته و در اسرع وقت نسبت به تعمیر آن اقدام می‌کنند.

هزینه و دستمزد تعمیرات مبل تهرانپارس

هزینه و دستمزد یکی از دغدغه‌هایی است که در اکثر کسب و کارها مورد توجه قرار گرفته است.‌این موضوع در تعمیرات مبل نیز حائز اهمیت بوده و ممکن است که یکی از سوالات کسانی باشد که قصد استفاده از خدمات تعمیرات مبل تهرانپارس را دارند.

عوامل و معیارهایی در محاسبه هزینه تعمیر مبل تاثیر گذار هستند. اولین معیار در هزینه تعمیر مبل، بررسی خرابی‌های آن است. برآورد‌این موضوع تا حد زیادی از روی عکس امکان پذیر است. درواقع مشتریان می‌توانند با ارسال عکس از طریق شماره‌های اعلام شده و فضاهای مجازی، از مقدار هزینه تعمیر مبلمان‌ها مطلع گردند.

هزینه تعمیرات مبل در همه جای تهرانپارس یکی است. علارقم گستردگی‌این منطقه هزینه تعمیرات مبل تهرانپارس با سایر قسمت‌های‌این منطقه برابر است. بخاطر داشته باشید که کلیه خدمات تعمیرات مبل در‌این بخش زیر نظر کارشناسان و اساتید حوزه تعمیرات مبل انجام خواهد شد.

هزینه و دستمزد تعمیرات مبل تهرانپارس

هزینه تعمیرات مبل تهرانپارس شرقی و غربی

تهرانپارس یه دو بخش تهرانپارس شرقی و تهرانپارس غربی تقسیم می‌گردد. در هر دو بخش از‌این مناطق و در هر نقطه از‌این محدوده، مبل آرکانا آماده خدمت رسانی به مشتریان و ساکنین‌این منطقه است. هزینه تعمیرات مبل تهرانپارس شرقی نیز مانند قسمت فوق، بر اساس معیارهایی چون میزان خرابی و نوع مبلمان محاسبه می‌گردد.

برای اطلاع از هزینه‌ها می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مراحل و فرآیند تعمیر مبلمان تهرانپارس

مراحل و فرآیند انجام کار در مراکز تعمیرات مبل با یکدیگر متفاوت است. اما مهم‌ترین چیز‌این است که مبلمان‌ها در زمان مربوطه و با بهترین کیفیت به مشتریان بازگردانده شوند. در مبل آرکانا نیز تعمیرات مبل تهرانپارس بر اساس شرایط و مراحل زیر است:

 • اولین مرحله از تعمیرات مبل، بررسی مبل‌ها و تشخیص یا تعمیر آن‌ها است. اغلب اوقات‌این کار توسط خود شما امکان پذیر است. اما اگر دانش لازم جهت انجام‌این کار را ندارید، می‌توانید از مشاوره کارشناسان ما بهره مند گردید.
 • مرحله بعدی، انتقال مبلمان به کارآگاه است. اگر چه برخی از مشتریان اصرار بر تعمیر مبل در منزل دارند، اما پیشنهاد ما‌این است که‌این کار در کارآگاه انجام گیرد. حمل و نقل مبلمان بخشی از روندکار است که اغلب توسط مبل آرکانا صورت می‌گیرد.
 • در ادامه استادکار مبل‌ها را بررسی کرده و نقاط تعمیرپذیر را یادداشت می‌کند و فرآیند را برای اعضای تیم تعریف خواهد کرد.
 • تعمیرکاران شروع به تعمیر مبل کرده و بخش‌هایی از آن را با نظر و سلیقه مشتری انجام می‌دهند.
 • در نهایت نیز مبل در زمان مقرر به مشتری تحویل خواهد داده شد.
فروش مبل کلاسیک ترکیه

بهترین مراکز تعمیرات مبل در تهرانپارس

مبلمان یکی از مهم‌ترین قسمت‌های دکوراسیون منازل واداره جات را انجام می‌دهد. بنابراین تعمیر آن توسط هر کسی بدون دانش و تجربه لازم، امکان پذیر نیست. به همین دلیل علارقم وجود چندین مجموعه تعمیرات مبل در محدوده تهرانپارس، تنها چند تن محبوب بوده و مورد اعتماد هستند.

تعمیرات مبل باید به گونه‌ای انجام شود که اثری از کوچک‌ترین خرابی‌ها باقی نماند. به عبارت دیگر تشخیص آن از مبلمان جدید سخت گردد. در چنین شرایطی می‌توان به تجربه و دانش آن‌ها مطمئن بود. یکی از راه‌های تشخیص بهترین مراکز تعمیر مبل در تهرانپارس، مشاهده نمونه کارها است.

شما می‌توانید برای مشاهده نمونه کارهای مبل آرکانا به بخش گالری تعمیرات مراجعه کنید.

مبل آرکانا یکی از بهترین مجموعه‌های تعمیرات انواع مبلمان و همچنین ارائه دهنده مبلمان کلاسیک است.‌این شرکت متشکل از چندین متخصص و کارشناس است که مبلمان‌های شما را در کوتاه‌ترین زمان با بالاترین کیفیت تعمیرکرده و به شما باز می‌گردانند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های مبل آرکانا می‌توان به دقت و سرعت در انجام کار، هزینه پایین و کیفیت بالا اشاره کرد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *